BAYİLİK
Hemen Başvur
BİZE ULAŞIN
0850 346 9 379

PPF Kaplama

Kullandığımız cep telefonlarının çizilmesini engellemek için koruyucu folyo ile kaplatıp hatta sigorta bile yaptırırken milyonlarca lira değerinde olan araçlarınız;

  • Taş Vuruklarına
  • Kılcal Çizilmelere
  • Sürtmelere
  • Sivri Cisimlerle Kasti Çizilmelere 
  • Güneş Yanıklarına
  • Kuş Pisliği Yanıklarına
  • Asit Yağmurlarına
karşı korumasız olarak kalır. Ultra Parlak ve esnek bir yapıya sahip DRY CAR CARE PPF kaplama ile aracınızı tüm bu çevresel etkilere karşı korumuş ve değerini arttırmış olursunuz.

PPF ile PVC Arasında Ne Fark Vardır ?

  • Parlaklık

Pvc mat ve portakal kabuğu görünümünde olup aracın yüzeyine uygulandığı belli olur. DRY CAR CARE PPF ise ultra parlak ve pürüzsüzdür araç yüzeyinde uygulandığı belli olmaz.

  • Esneklik

Pvc çabuk yıpranabilen sararan ve kolay yırtılabilen bir yapıya sahipken DRY CAR CARE PPF son derece esnek bir yapıya sahip mukavemeti çok yüksek sararmayan ve zor yırtılabilen bir üründür.

  • Dayanım Ve Kullanım Ömrü

Pvc daha kısa ömürlü sökülürken boyaya zarar verebilen ve yapışkan artığı bırakabilen bir ürün iken DRY CAR CARE PPF uzun dayanım ömrü ile sökülürken boyaya asla zarar vermez yapışkan artığı bırakmaz.

Size Ulaşalım

Uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

BİZE ULAŞIN
0850 346 9 379
DRY CAR CARE PPF Kaplama Folyoları Yurt Dışından İthal Yüksek Kalitede ki Profesyonel Ürünlerdir.

DRY CAR CARE PPF HP 150

DRY CAR CARE PPF HP 150 serisi boya koruma filmleri Hybrid Boya Koruma özelliğisayesinde tutkalı ile aracınıza zarar vermez, kalın koruyucu katmanıyla aracınızı tüm dış etkenlerden korur. Son derece parlak ve hidrofobiktir. DRY CAR CARE PPF HP 150 boya koruma filmi çatlamalara, renk solmalasına ve sararma gibi durumlara karşı 3 garantilidir. Poliüretan katkılı yapısı sayesinde yapışkanı aracınıza asla zarar vermez ve aracınızın boyalı yüzeyini ilk günkü gibi korur.


DRY CAR CARE ULTIMATE %100 POLIURETAN

DRY CAR CARE Ultimate serisi boya koruma filmleri PPF filmlerin en üst seviye korumasıdır. %100 poliüretan malzemeden üretilen DRY CAR CARE Ultimate, yüzeyde oluşan çizilmeleri ısı ile yenileme özelliğine sahiptir. Bu özelliğiyle aracınız dayanım süresi boyunca pürüzsüz kalacaktır.
DRY CAR CARE Ultimate boya koruma filmi çatlamalara, renk solmalasına ve sararma gibi durumlara karşı 5 yıl garantilidir. Poliüretan malzemesi sayesinde aracınızın boyası yapışkandan kaynaklı hiçbir zarar görmez. Boya koruma filmi söküldüğünde araç yüzeyiniz ilk günkü gibi sizi karşılar.

"PPF Araç Kaplama Uygulamaları" Kullanılan Dry Car Care Ürünleri