BAYİLİK
Hemen Başvur
BİZE ULAŞIN
0850 346 9 379

Nano Teknolojik Susuz Araç Temizliği Sistemi

Susuz araç temizliği su ve benzeri klasik makine ve ekipmanları kullanmadan sadece bitki köklerinden elde edilmiş özel bitkisel solüsyonlar ve bu sistem için özel olarak üretilmiş olan microfiber bezler ile yapılan araç temizleme uygulamalarıdır.

Neden Susuz Araç Temizliği?

Bu sistem ile son yıllarda küresel ısınmanın etkisiyle doğada bulunan en önemli yer altı kaynaklarımızdan biri haline gelen suyun tüketimini sıfıra indirgeyerek çevreci, doğa dostu araç temizliği uygulamaları gerçekleştirilmektedir.

Size Ulaşalım

Uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

BİZE ULAŞIN
0850 346 9 379
Bu sistemde kullanılan ürünler Biodegradable sertifikalı ve doğada %95 oranında çözünebilen özel maddelerden oluşmaktadır.

Ürünler, içerisinde bulundurduğu özel kayganlaştırıcılar ve koruyucular sayesinde araç yüzeyine en ufak bir zarar vermeden yüzeylerde bulunan her türlü kirin, tozun, çamurun, kuş, böcek ve benzeri pisliklerin temizlenmesini sağlamakta ayrıca yine içeriğinde bulunan doğal carnabua wax'ı sayesinde uygulanan temizlik işlemi sırasında aracı pasta cila yapmışçasına parlatmaktadır. Susuz araç temizliği su ile gerçekleştirilen yıkama işlemi sırasında yüksek basınçlı uygulamalardan ve sürtünmelerden kaynaklanan kılcal çizikleri engellediği gibi aynı zamanda daha önceden oluşmuş olan bu tarz çiziklerin giderilmesini sağlamaktadır.

Boyayı koruyucu etkisi sayesinde de özellikle güneşin UV ışınlarının yaratmış olduğu olumsuzlukları engellemektedir. Aracın boyasının daha uzun süre parlak ve canlı bir görünüm kazanmasını sağlamaktadır. Aracın her bir farklı bölgesine uygulanan farklı özelliklerdeki solüsyonlar ile araçlara klasik oto yıkama uygulamalarından daha detaylı bir temizlik sağlanmaktadır. Aynı zamanda araç yüzeyinde oluşturduğu anti statik özelliği sayesinde aracın daha uzun süre temiz kalmasını ve toz tutmamasını sağlamaktadır. Üstelik bu uygulamalar sırasında 1 damla dahi su ve 1 kwh dahi elektrik kullanılmadığından susuz araç temizliği uygulamaları mobil olarak aracın park edildiği noktalarda gerçekleştirilebilmektedir.

Uygulama Nasıl Yapılır?

DRY CAR CARE DIŞ YÜZEY TEMİZLEYİCİ ve DRY CAR CARE MİKROFİBER BEZ ile otomobilin dış kaporta temizliği sağlanır.
Aracın dış yüzeyinde bulunan böcek pislikleri DRY CAR CARE BÖCEK TEMİZLEYİCİ ile temizlenir.
Aracın dış yüzeyinde bulunan ağaç reçineleri DRY CAR CARE REÇİNE TEMİZLEYİCİ ile temizlenir.
Aracın cam yüzeyleri DRY CAR CARE CAM YÜZEY TEMİZLEYİCİ ve microfiber bez ile temizlenir.
Aracın iç kısmı süpürülür. Hava tutularak en ince noktalarda detaylı temizlik sağlanır.
Aracın paspasları DRY CAR CARE GENEL TEMİZLEYİCİ ile temizlenir.
Aracın iç kısmındaki plastik aksamlar, torpido ve konsol kısımları DRY CAR CARE GENEL TEMİZLEYİCİ ile silinir, tozlardan arındırılır.
Aracın jantları DRY CAR CARE JANT VE LASTİK YÜZEY TEMİZLEYİCİ ile temizlenir.
Aracın lastikleri DRY CAR CARE LASTİK PARLATICI ile parlatılır, koruma altına alınır.

"Nano Teknolojik Susuz Araç Temizliği Sistemi" Kullanılan Dry Car Care Ürünleri

Dry Car Care Dış Yüzey Temizleyici
Dry Car Care İç Genel Temizleyici
Dry Car Care Cam Yüzey Temizleyici
Dry Car Care Jant Ve Lastik Yüzey Temizleyici
Dry Car Care Lastik Parlatıcı
Dry Car Care Vakum Makinesi
Dry Car Care Solüsyon Uygulayıcı